"BŁĘKITNI DOBIEGNIEW"-TRAMPKARZE - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Reklama

Kalendarium

25

07-2014

piątek

26

07-2014

sobota

27

07-2014

niedziela

28

07-2014

pon.

29

07-2014

wtorek

30

07-2014

środa

31

07-2014

czwartek

Najnowsza galeria

ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 20, wczoraj: 337
ogółem: 429 923

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Zczuba.tv

Wydarzenia

Aktualności

ZWYCIĘZCY ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014.

  • autor: krzychna222, 2014-07-17 16:57

 

Zwycięzcy ZINA Dobiegniew Cup 2014

 

Nagrody drużynowe

- kategoria U9:
I miejsce – AP Kotwica Kołobrzeg
II miejsce – Farma Kalina
III miejsce – UKS Byki Słupsk
IV miejsce – SKS Piast Strzelce Opolskie
Puchar pocieszenia – RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki

- Kategoria U11:
I miejsce -  UKS Javoria Jawor
II miejsce – KS Stal Szczecin
III miejsce – Orlik Prudnik
IV miejsce – Bielkard Batory Grodno (Białoruś)
Puchar pocieszenia – FM Vilnius I (Litwa)

- Kategoria U13:
I miejsce – AP 21 Kraków
II miejsce – UKS Śrem
III miejsce – Bielkard 2001 Grodno
IV miejsce – UKS Stare Kurowo
Puchar pocieszenia – Unia Swarzędz

- Kategoria U15:
I miejsce – SMS Słupsk

II miejsce – KS Błękitni Dobiegniew
III miejsce – Bielkard 2000 Grodno (Białoruś)
IV miejsce – AMT Golzow (Niemcy)
Puchar pocieszenia – Bielkard Kwasówka Grodno (Białoruś)

Nagrody indywidualne

- król strzelców:
kategoria U9  - Maciej Juszczak (AP Kotwica Kołobrzeg)
kategoria U11 – Adam Zdrojewski (KS Stal Szczecin)
kategoria U13 - Kamil Kowalczyk (AP 21 Kraków)

kategoria U15 – Sebastian Ciuksza Błękitni Dobiegniew

- najlepszy bramkarz:
kategoria U9  - Wojciech Pawlina (UKS Byki Słupsk)
kategoria U11 -  Maciej Kłodziński (KS STAL Szczecin)
kategoria U13 -  Damian Ochoński (Akademia Piłkarska 21 Kraków)
kategoria U15 - Szymon Zając (SMS Słupsk)

- najlepszy zawodnik:
kategoria U9  - Michał Rosiak (AP Kotwica Kołobrzeg)
kategoria U11 - Patryk Kusztal (UKS Javoria Jawor)
kategoria U13 - Mikołaj Dudek UKS Śrem
kategoria U15 - Dorian Jarest (SMS Słupsk)

- zwycięzcy konkursu żonglerki piłki nogą:
kategoria U9  Andryj Kitela (Kolos Stryj – Ukraina)
kategoria U11 Yuriy Sytor (Kolos Stryj – Ukraina)
kategoria U13 Marijan Jsajiv ( Klaipeda FM – Litwa)
kategoria U15 Konrad Gronet (Unia Gniewkowo)

- zwycięzcy konkursu żonglerki piłki głową:
kategoria U9  Oskar Sadowski (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
kategoria U11 Gleb Kondakiewicz (Bielkard Grodno- Białoruś)
kategoria U13 Radosław Klohs (Gryf Tczew)
kategoria U15 Kevin Hofbauer ( Amt Golzow- Niemcy)


Puchar fair play: UKS Polonia Słubice I kat. U-9

Nagroda dla najlepszego sędziego turnieju: Przemysław Tyrka


SEBASTIAN CIUKSZA "KAKA" KRÓLEM STRZELCÓW !!!!!

  • autor: krzychna222, 2014-07-12 20:00

Sebastian CIUKSZA został królem strzelców na tegorocznym jubileuszowym turnieju.KAKA strzelił 17 bramek !!!!

GRATULACJE !!!!


U-15 ZE SREBREM NA ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014 !!!!!!

  • autor: krzychna222, 2014-07-12 19:10

Nasi piłkarze w kategorii U-15 zdobyli srebrne medale na tegorocznym turnieju ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014.

Wyniki grupowe naszych chłopaków :

BŁĘKITNI-SMS SŁUPSK  0-1

BŁĘKITNI-FARMA KALINA  4-3    Ciuksza-2,Jarząbek-1,Folwarski-1

BŁĘKITNI-DĄB DĘBIĘŃSKO  2-0    Ciuksza-2

BŁĘKITNI-GKP PSZCZEW  6-0   Ciuksza-2,Folwarski-1,Tarkowski-1

BŁEKITNI-BIELKARD KWASÓWKA   3-2   Ciuksza-2,Łukomski-1

BŁĘKITNI-AMT GOLZOW   3-0     Ciuksza-1,Madej-1,Łukomski-1

BŁĘKITNI-STAL SZCZECIN  8-0   Ciuksza-5,Łukomski-2,Folwarski-1

BŁEKITNI-UNIA GNIEWKOWO  0-1

BŁĘKITNI-BIELKARD 2000  3-0   Ciuksza-1,Tarkowski-1,Łukomski-1

W rozgrywkach grupowych zajęliśmy pierwsze miejsce .

TABELA

1.BŁĘKITNI DOBIEGNIEW   21   29-7

2.SMS SŁUPSK    19   18-6

3.AMT GOLZOW   18   15-5

4.BIELKARD 2000   18   12-11

5.UNIA GNIEWKOWO   16   16-6

6.BIELKARD KWASÓWKA   15   28-8

7.DĄB DĘBIĘŃSKO   11   12-13

8.STAL SZCZECIN   6   7-22

9.GKP PSZCZEW   3   3-45

10.FARMA KALINA   3   12-29

 

Finał gramy więc z drużyną SMS SŁUPSK.Do finału jednak przystępujemy bardzo poważnie osłabieni.Zabrakło  nam w tym meczu Daniela Olkiewicza który w meczu z Bielkardem 2000 złamał nos i musiał udać się do szpitala.I niestety do finału przystępujemy bez trójki zawodników z podstawowego składu (NOWAK Karol,FOLWARKI Jakub i MADEJ Błażej).Zawodnicy ci zostali przed meczem finałowym wykluczeni przez zarząd naszego klubu z gry w turnieju.Powodem tej decyzji było skandaliczne a nawet chamskie zachowanie tych panów podczas turnieju.

Finał przegrywamy 0-4.I to drużyna ze Słupska zdobywa pierwsze miejsce.Nam pozostało drugie miejsce.

MECZ O PIERWSZE MIEJSCE

BŁĘKITNI-SMS SŁUPSK  0-4

Mecz o trzecie miejsce

BIELKARD 2000-AMT GOLZOW  1-0

Puchar pocieszenia (mecz o piąte miejsce)

BIELKARD KWASÓWKA-UNIA GNIEWKOWO  0-0 karne 5-3


ZACZYNAMY W PONIEDZIAŁEK Z SMS SŁUPSK...

  • autor: krzychna222, 2014-07-06 19:13

I W KOŃCU ZACZYNAMY !!!!!

W PONIEDZIAŁEK I W POZOSTAŁE DNI GRAĆ BĘDZIEMY PO DWA MECZE DZIENNIE.

ZACZYNAMY W PONIEDZIAŁEK O GODZINIE 12.00 Z DRUŻYNĄ SMS SŁUPSK.

WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWAMY NA BOISKU "D"

ROZKŁAD JAZDY U-15:

 

7.07.2014  PONIEDZIAŁEK

12.00   BŁĘKITNI-SMS SŁUPSK

19.00   BŁĘKITNI-FARMA KALINA

 

8.07.2014   WTOREK

10.00   BŁĘKITNI-DĄB DĘBIEŃSKO

16.00   BŁĘKITNI-GKP PSZCZEW

 

9.07.2014 ŚRODA

9.00   BŁĘKITNI-BIELKARD KWASÓWKA GRODNO

17.00   BŁĘKITNI-AMT GOLZOW

 

10.07.2014 CZWARTEK

9.00   BŁĘKITNI-STAL SZCZECIN

17.00   BŁĘKITNI-UNIA GNIEWKOWO

 

11.07.2014 PIĄTEK

11.00   BŁĘKITNI-BIELKARD 2000 GRODNO

 

 


PECH NASZEGO MAĆKA...

  • autor: krzychna222, 2014-07-04 10:30

BARDZO PRZYKRA WIADOMOŚĆ DOTARŁA DO NAS Z OBOZU PRZYGOTOWAWCZEGO U-13.

PODCZAS TRENINGU BARDZO POWAŻNEJ KONTUZJI NABAWIŁ SIĘ NASZ DOŚWIADCZONY ZAWODNIK MACIEJ RELIGA.SKRĘCONA NOGA W KOLANIE  I ZAŁOŻONY GIPS WYKLUCZA MAĆKA Z GRY NA TEGOROCZNYM TURNIEJU.

MACIEK WSZYSCY ŻYCZYMY CI  SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA .

A TEGOROCZNY CUP TYLKO W TELEWIZJI.

MACIEK JESTEŚMY Z TOBĄ !!!!


ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014-KADRA U-11

  • autor: krzychna222, 2014-07-04 10:16

LISTA ZAWODNIKÓW U-11 NA ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014

BUDA Mikołaj

GÓRDZIEL Bartosz

HOLKA Oskar

ROSIAK Maciej

KRÓL Mieszko

ŁOZIŃSKI Filip

MATERKA Błażej

PAWLAK Bartłomiej

RYŻYK Maciej

STRZELCZYK Oskar

KAMIŃSKI Michał

CZARNUSZKO Arkadiusz

GAWART Filip

TROJANOWSKI Miłosz

ZARĘBA Adrian

 

Trener RYŻYK Jakub

Kierownik BORTNOWSKI Zdzisław


ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014-KADRA U-13

  • autor: krzychna222, 2014-07-04 10:05
LISTA ZAWODNIKÓW U-13 NA ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014

RELIGA Mateusz  28.10.2001

GROCHOLSKI Kacper  9.02.2001

KOWALCZYK-KUKWA Wiktor  13.09.2002

MADEJ Wiktor  7.02.2002

KOWALCZYK-KUKWA Jakub  13.09.2002

WASZKIEL Patryk   18.12.2001

RYŻYK Michał  6.12.2002

RELIGA Maciej  10.05.2002

MICHALSKI Kacper   18.07.2002

NOWAK Jakub  28.03.2002

KARBOWY Igor   3.02.2003

JAWORSKI Fabian   20.08.2001

KULESA Grzegorz   17.03.2002

MICHNIEWICZ Kacper   30.09.2001

STASZAK Mateusz  30.07.2001

GÓRECKI Jakub   2.12.2001

Trener BULERA Łukasz

Kierownik  BORTNOWSKI Zdzisław

 


WYNIKI LOSOWANIA NASZYCH DRUŻYN NA ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014

  • autor: krzychna222, 2014-07-03 22:44

Kat. U-11
Mecze na boiskach:
boiska A1, A2 i B3 - kompleks sportowo-rekreacyjny ul. Leśna w Dobiegniewie,
boisko F2 w miejscowości Długie.

Grupa A
1.
KS Błękitni Dobiegniew
2. SKS Piast Strzelce Opolskie
3. MGLKS Błonie Barwice
4. UKS Javoria Jawor
5. Farma Kalina
6. Kolos Stryj (Ukraina)

Trener: Ryżyk Jakub

Kat. U-13
Mecze na boiskach:
boisko C - kompleks sportowo-rekreacyjny ul. Leśna w Dobiegniewie,
boisko F2 w miejscowości Długie.

Grupa B
1. The Goal Academy Edynburg (Szkocja)
2. Gryf 2009 Tczew
3. Orzeł Międzyrzecz
4. Batory Grodno II (Białoruś)
5. Kolos Stryj (Ukraina)
6.
KS Błękitni Dobiegniew
7. Klaipeda FM (Litwa)

Trener:Bulera Łukasz

Kat. U-15
Mecze na boiskach:
boisko D - kompleks sportowo-rekreacyjny ul. Leśna w Dobiegniewie,

Grupa A
1. LKS Dąb Dębieńsko
2. KS Stal Szczecin
3. Farma Kalina
4. Amt Golzow (Niemcy)
5.
KS Błękitni Dobiegniew
6. Batory Grodno I (Białoruś)
7. Batory Grodno II (Białoruś)
8. GKP Pszczew
9. Unia Gniewkowo
10. SMS Słupsk

Trener:Makuchowski Edward

 

Pozostałe wyniki losowania na oficjalnej stronie turnieju dobiegniewcup.pl


KADRA NA ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014

  • autor: krzychna222, 2014-07-02 11:13

Pan trener EDWARD MAKUCHOWSKI ogłosił kadrę na turniej ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014.

Podczas tegorocznego turnieju barwy naszego klubu reprezentować będą:

FOLWARSKI Jakub   2.10.1999

GRZEBYK Robert 27.08.2000

TECŁAW Dawid  5.06.2000

MAJCHRZAK Mateusz  10.12.2000

JASTRZĘBSKI Bartosz  25.08.2000

ADAMCZYK Iwo  23.06.2000

WOJCIECHOWSKI Maciej 30.01.2000

CIUKSZA Sebastian 11.11.1999

NOWAK Karol  25.10.2000

KLEINGARTNER Adrian   25.08.2000

ŁUKOMSKI Jakub   19.03.1999

OLKIEWICZ Daniel  12.03.1999

JADWIŻYC Jakub   24.11.1999

JARZĄBEK Patryk  1.03.1999

CICHOWSKI Jakub  6.07.1999

WOŹNIAK Krystian   18.07.1999

TARKOWSKI Eryk  29.07.1999

MADEJ Błażej   3.02.1999

 

Trener MAKUCHOWSKI Edward ( tel. 784230065)
Kierownik CIUKSZA Krzysztof (tel.608716327)

ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014-TRENINGI

  • autor: krzychna222, 2014-06-29 11:22

 "ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014"

 

TRENINGI W TYM TYGODNIU

WTOREK GODZINA 16.00

ŚRODA GODZINA 16.00

PIĄTEK GODZINA 16.00.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.


Archiwum aktualności


Reklama

Odtwarzacz

Zegar

Ostatnie spotkanie

BŁĘKITNI DOBIEGNIEWUKS IMPULS WAWRÓW
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 4:6 UKS IMPULS WAWRÓW
2014-06-22, 11:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
OSM II GORZÓW WLKP. 0:3 SPARTAK DESZCZNO
CZARNI BROWAR WITNICA 3:1 LUBUSZANIN DREZDENKO
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 1:2 STILON GORZÓW WLKP.
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 4:6 UKS IMPULS WAWRÓW

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Losowa galeria

TRENING NA HALI-7 STYCZNIA 2011
Ładowanie...