"BŁĘKITNI DOBIEGNIEW"-juniorzy młodsi - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Kipsta F700

Kalendarium

29

07-2015

środa

30

07-2015

czwartek

31

07-2015

piątek

01

08-2015

sobota

02

08-2015

niedziela

03

08-2015

pon.

04

08-2015

wtorek

Najnowsza galeria

DOBIEGNIEW CUP 2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 41, wczoraj: 215
ogółem: 557 612

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

KLASA "A"-MECZE BŁĘKITNYCH -ŚLEPY TERMINARZ

  • autor: krzychna222, 2015-07-23 22:59

Klasa A 2015/2016, grupa: Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Błękitni Dobiegniew - Uran Trzebicz

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Leśnik Rąpin - Błękitni Dobiegniew

Kolejka 3 - 5-6 września

Błękitni Dobiegniew -

Delta Stare Polichno

Kolejka 4 - 12-13 września

Dąb Górki Noteckie - Błękitni Dobiegniew

Kolejka 5 - 19-20 września

Błękitni Dobiegniew - Budowlani Murzynowo

Kolejka 6 - 26-27 września

Zorza Rolewice - Błękitni Dobiegniew

Kolejka 7 - 3-4 października

Błękitni Dobiegniew - Leśnik Buszów

Kolejka 8 - 10-11 października

Sokół Gościm - Błękitni Dobiegniew

Kolejka 9 - 17-18 października

Błękitni Dobiegniew - SHR Wojcieszyce

 Kolejka 10 - 24-25 października

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) - Błękitni Dobiegniew

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Błękitni Dobiegniew - Noteć Górecko

Kolejka 12 - 11 listopada

Błękitni Dobiegniew - Nietoperz Gardzko

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Lions Skwierzyna - Błękitni Dobiegniew


Z ŻYCIA KLUBU....

  • autor: krzychna222, 2015-07-19 20:32

Zarząd KLUBU SPORTOWEGO "BŁĘKITNI" DOBIEGNIEW podjął decyzję o funkcji trenera grupy seniorów. Funkcję tą powierzył naszym dwóm trenerom dotychczasowych grup młodzieżowych.

Wspólnie  drużynę seniorów poprowadzą trenerzy Edward Makuchowski i Łukasz Bulera. 

 Drużyna seniorów po spadku z klasy okręgowej rozgrywki rozpocznie w klasie "A" . Rozgrywki rozpoczynamy w terminie 22/23 sierpnia 2015.

Zaplanowane sparingi w okresie przygotowawczym:

26 lipca (niedziela) godz.17.00 z SHR WOJCIESZYCE (wyjazd)

1 sierpnia (sobota) godz.17.00 z UNIA CZŁOPA (dom)

5 sierpnia (środa) godz.18.00 z LEŚNIK RĄPIN (dom)

9 sierpnia (niedziela) godz.16.00 z PIONIER ZWIERZYŃ (dom)

12 sierpnia  (środa) godz.?????? z RÓZA RÓŻANKI (wyjazd)

16 sierpnia (niedziela)  godz.17 lub 18 z ORZEŁ BIERZWNIK (dom)

Pierwszy trening seniorów 21 lipca o godzinie 17.00.

 


JAKUB MARKIEWICZ KRÓLEM STRZELCÓW !!!!

  • autor: krzychna222, 2015-07-11 13:53

JAKUB MARKIEWICZ został królem strzelców na tegorocznym turnieju . MARCHEWA zdobył 6 bramek .

GRATULACJE KUBA !!!!!


LAMPA NAJLEPSZYM BRAMKARZEM !!!

  • autor: krzychna222, 2015-07-11 13:49

LAMKANNI ILIES zostal wybrany najlepszym bramkarzem turnieju .

GRATULACJE LAMPA !!!!!


NAGRODA DLA KRYSTIANA !!!!

  • autor: krzychna222, 2015-07-11 13:45

Nasz zawodnik z drużyny U-17 Krystian JADWIŻYC wygrał w konkursie żonglerki piłki nogą .

GRATULACJE KRYSTIAN !!!!!


U-17 ZDOBYLIŚMY DRUGIE MIEJSCE W TURNIEJU !!!!!

  • autor: krzychna222, 2015-07-11 13:28

Rewelacyjnie spisali się nasi chłopcy z kategorii U-17 podczas tegorocznego XXI MMTPN DOBIEGNIEW CUP 2015.W całych rozgrywkach drużyna prowadzona przez trenera Edwarda Makuchowskiego zajęła drugie miejsce.W meczu finałowym ulegliśmy po zaciętym wyrównanym meczu piłkarzom akademii piłkarskiej DAP DĘBICA 1-2.Jedyną bramkę w tym meczu zdobył z rzutu karnego Markiewicz Jakub czym przypieczętował sobie miano króla strzelców na turnieju.

Gratulacje dla całej drużyny !!!!! Dziekujemy panowie daliście z siebie wszystko !!!!


U-13 Z SZÓSTYM MIEJSCEM NA DOBIEGNIEW CUP 2015

  • autor: krzychna222, 2015-07-08 13:40

Bardzo dobrze poczyna sosie drużyna U-13 prowadzona przez Łukasza Bulera na tegorocznym turnieju.Nasz zespół po losowaniu trafił do grupy "C" a za rywali ma drużyny :

Grupa C


1. MLKS Unia Gniewkowo
2. KOP Rodło Kwidzyn
3. FM Klaipeda (Litwa)
4. TP Ostrovia Ostrów Wlkp. II
5. LKS Polonia Płoty
6. MKS Drawa Drawsko Pomorskie
7. KS Błękitni Dobiegniew

 

Po eliminacjach zespół trenera Łukasza Bulery zajął drugie miejsce w tabeli a uzyskał wyniki :

KS Błękitni Dobiegniew- TP Ostrovia Ostrów Wlkp. II 4:0

KS Błękitni Dobiegniew- KOP Rodło Kwidzyn 2:1

FM Klaipeda (Litwa)- KS Błękitni Dobiegniew  2:1

LKS Polonia Płoty- KS Błękitni Dobiegniew  0:3

MLKS Unia Gniewkowo- KS Błękitni Dobiegniew  0:3

KS Błękitni Dobiegniew- MKS Drawa  Drawsko Pomorskie 3:1

 

1/8 finału

KS Błękitni Dobiegniew- ZKS Stilon Gorzów I  2-1

 

1/4 finału

KS Błękitni Dobiegniew- TP Ostrovia Ostrów WLKP.I  0-2


Puchar pocieszenia

KS Błękitni Dobiegniew- LTS Leśna  5-0
 

Mecz o 5 miejsce


KS Błękitni Dobiegniew- FC Narva (Estonia)  1-3

 

 


ROZPOCZYNAMY DOBIEGNIEW CUP 2015

  • autor: krzychna222, 2015-07-05 21:58

 

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA KILKU ZDJĘĆ Z TEGOROCZNEGO TURNIEJU KTÓRE OTRZYMAŁEM DZIĘKI UPRZEJMOŚCI PANA DANIELA .
DZIĘKUJE PANIE DANIELU!!!!
ZDJĘCIA MOŻNA OBEJRZEĆ W ROZWINIĘCIU TEGO NEWSA LUB W NAJNOWSZEJ GALERII ( PO LEWEJ STRONIE STRONY)
ZAPRASZAM !

KATEGORIA U-17

Poniedziałek 06.07.2015

Boisko A

9.00 DAP Dębica- MUKS Kolejarz Wolsztyn 1-0
10.00 Amt Golzow (Niemcy)- KS Lubuszanin Drezdenko 3-1
11.00 KS Błękitni Dobiegniew- LKS Dąb Dębieńsko 6-0

bramki:

8' Ciuksza

17' Ciuksza

32' Łukomski

35' Łukomski

43' Markiewicz

45' Wojciechowski

17.00 KS Lubuszanin Drezdenko- MUKS Kolejarz Wolsztyn 2-4
18.00 Amt Golzow (Niemcy)- LKS Dąb Dębieńsko 1-1
19.00 KS Błękitni Dobiegniew- DAP Dębica   2-0

 

bramki:

20' Ciuksza

39' Markiewicz

 

 

Wtorek 07.07.2015

Boisko A

9.00  MUKS Kolejarz Wolsztyn -LKS Dąb Dębieńsko 0-1

10.00 Amt Golzow (Niemcy)- KS Błękitni Dobiegniew 1-4

bramki:

1' Tarkowski

10' Jadwiżyc

16' Tecław

17' Jadwiżyc

 

11.00 KS Lubuszanin Drezdenko- DAP Dębica  0-5

 

 

17.00 LKS Dąb Dębieńsko- DAP Dębica 0-2
18.00 MUKS Kolejarz Wolsztyn-Amt Golzow (Niemcy) 1-2
19.00 KS Lubuszanin Drezdenko- KS Błękitni Dobiegniew 0-2

 

bramki:

20' Markiewicz

40' Tecław

 

Środa 08.07.2015

Boisko A

17.00 LKS Dąb Dębieńsko-KS Lubuszanin Drezdenko 1-0
18.00 DAP Dębica-Amt Golzow (Niemcy) 4-0
19.00  MUKS Kolejarz Wolsztyn-KS Błękitni Dobiegniew 0-5

 

bramki:

2' Łukomski

9' Tecław

16' Markiewicz

26' Łukomski

46' Markiewicz

Aktualna tabela turnieju:

1.BŁĘKITNI DOBIEGNIEW               5   15   19-1

2.DAP DĘBICA                                       5   12   12-2

3.AMT GOLZOW                                    5   7   7-11

4.LKS DĄB DĘBIEŃSKO                    5   7   3-9

5.MUKS KOLEJARZ WOLSZTYN   5   3   5-11

6.LUBUSZANIN DREZDENKO        5   0  3-15

 

Czwartek 09.07.2015

Boisko A

PÓŁFINAŁY (dwumecz)

9.00 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW-LKS DĄB DĘBIEŃSKO 1-0

bramki:

45' Linka

10.00 DAP DĘBICA   -  AMT GOLZOW    4-1

18.00 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW-LKS DĄB DĘBIEŃSKO  6-0

 

bramki:

4' Linka

10' Tecław

19' Ciuksza

31' Łukomski

35' Ciuksza

37' Wojciechowski


19.00 DAP DĘBICA   -  AMT GOLZOW  2-0

PUCHAR POCIESZENIA (dwumecz)

17.00 MUKS KOLEJARZ WOLSZTYN-LUBUSZANIN DREZDENKO 1-0

 

Piątek 10.07.2015

Boisko D

PUCHAR POCIESZENIA (dwumecz)

11.00 MUKS KOLEJARZ WOLSZTYN-LUBUSZANIN DREZDENKO 3-2

Boisko A

Mecz III miejsce

15.00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO -  AMT GOLZOW 1-2

Boisko A

Mecz I miejsce

17.00  BŁĘKITNI DOBIEGNIEW-DAP DĘBICA 1-2

bramki:

13' Markiewicz


W TYCH STROJACH ZAGRAMY NA DOBIEGNIEW CUP 2015

  • autor: krzychna222, 2015-06-30 09:27

Na tegorocznym turnieju zagramy w tych strojach.Komplet ten został ufundowany nam przez sponsora firmę INDUSTRIAL PACKAGING SOLUTIONS DOBIEGNIEW.

DZIĘKUJEMY !!!!!


Archiwum aktualności


Odtwarzacz

Reklama

Zegar

Ostatnie spotkanie

BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 6:3 LZS BOBRÓWKO
2015-06-21, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 6:3 LZS BOBRÓWKO
ODRA GÓRZYCA 0:4 LUBUSZANIN DREZDENKO
SPARTAK DESZCZNO 2:2 CZARNI BROWAR WITNICA

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11

Tabela ligowa

Losowa galeria

KAKA I WOJTEK W LUBINIE-23.03.2011
Ładowanie...