"BŁĘKITNI DOBIEGNIEW"-TRAMPKARZE - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

04-2014

sobota

20

04-2014

niedziela

21

04-2014

pon.

22

04-2014

wtorek

23

04-2014

środa

24

04-2014

czwartek

25

04-2014

piątek

Najnowsza galeria

ZINA DOBIEGNIEW CUP 2013
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 101, wczoraj: 172
ogółem: 406 966

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Zczuba.tv

OKRĘGOWA JUNIOR MŁODSZY

OKĘGOWA LIGA JUNIOR MŁODSZY

Terminarz  spotkań w okręgowej lidze juniorów młodszych gr.1 !!!

1kolejka: 10.wrzesień sobota godzina 12.00   Budowlani Murzynowo - Błękitni Dobiegniew 1-2

2kolejka: 18.wrzesień Niedziela godzina 12.00 Błękitni Dobiegniew - Zjednoczeni Przytoczna 4-2

3kolejka: 25 wrzesień LZS Bobrówko - Błękitni Dobiegniew 1-1

4kolejka: 02 październik godzina 12.00 Błękitni Dobiegniew - Lubuszanin Drezdenko 0-2

5kolejka: 09 październik Niedziela Polonia Lipki Wielkie - Błękitni Dobiegniew 2-1

6kolejka: 15 październik Sobota godzina 14.00 Błękitni Dobiegniew - Iskra Janczewo 3-0(vo)

7kolejka: 22 październik Sobota godzina 10.30 Meprozet Stare Kurowo - Błękitni Dobiegniew 3-2

8kolejka 30 październik PAUZA

9kolejka 06 listopad godzina 12.00 Błękitni Dobiegniew - Zorza Marwice 3-0(vo)

 

Tabela po rundzie jesiennej

Lp.

Nazwa zespołu

Ilość meczy

Punkty

Stosunek bramek

1

Lubuszanin Drezdenko

8

20

32-7

2

Meprozet Stare Kurowo

8

20

33-12

3

Zjednoczeni Przytoczna

8

17

38-13

4

Polonia Lipki Wielkie

8

15

36-23

5

Błękitni Dobiegniew

8

13

16-11

6

LZS Bobrówko

8

10

26-16

7

Budowlani Murzynowo

8

6

30-28

8

Zorza Marwice

8

3

6-61

9

Iskra Janczewo

8

0

1-47

Zaprzyjaźnione kluby

Reklama

Zegar

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższe spotkanie

BŁĘKITNI DOBIEGNIEWLUBUSZANIN DREZDENKO
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW   LUBUSZANIN DREZDENKO
2014-04-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - OSM II GORZÓW WLKP.
CZARNI BROWAR WITNICA - STILON GORZÓW WLKP.
SPARTAK DESZCZNO - UKS IMPULS WAWRÓW
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - LUBUSZANIN DREZDENKO

Losowa galeria

BŁĘKITNI-OSM GORZÓW WLKP.-7.10.2012
Ładowanie...